Anasayfa / Astroloji / Burcunuza Göre Karakterinizi Yansitan Parfüm Önerilerimiz

Burcunuza Göre Karakterinizi Yansitan Parfüm Önerilerimiz

Karakterimizi belirleyen burçlar parfüm seçimlerimize de yansıyor. Bakalım birbirinden güzel kokulardan size önerilerimiz  nelermiş

Güçlü Adımlara Sahip Olan Koç Kadını

Lider ve dinamik bir yapıya sahip olan Koç kadınları yoğun tempolarına rağmen bitmek tükenmek bilmeyen enerjileriyle dikkat çekerler. Koç kadınına önerimiz Versace Bright Crystal.

Yetenekli Boğa Kadını

Değer sahibi ve inançları olan Boğa kadınları kendi fikirlerine ve düşünce tarzlarına her daim sahip çıkar. Venüs tarafından yönetilirler ve bu açıdan romantik yönleri ağır basar. Boğa kadınlarına önerimiz Armani Si.

Enerji Saçan İkizler Kadını

Hayal gücü kuvvetli olan İkizler kadını iletişim yönünden de güçlüdür. Cana yakın olmasıyla dikkatleri üzerine toplayan ve yoğun temposuna rağmen dinamik kalabilen ikizler kadınına önerimiz DKNY Golden Delicious.

Güçlü Sezgilere Sahip Yengeç Kadını

Hassas ve duygusal olan Yengeç kadınları uysallığı ve evine bağlılığıyla dikkat çeker. Her yerde kendini rahat hissetmek isteyen yengeç kadınının 6. Hisleri çok yoğundur ve sezgilerine önem verirler romantik yönleri de ağır basan yengeç kadınına önerimiz Versace Crystal Noir.

Özgüveni yüksek Aslan Kadını

Yeteneklere değer veren Aslan kadınlarının net çizgileri vardır. Sadakata önem verirler. Ciddi duruşlarıyla dikkat çekerler Aslan kadınına önerimiz Chanel N0 5.

Yaşam Analisti Başak Kadını

Detaycı bir yaşantısı olan Başak kadını her alanda titiz ve planlı olmayı sever. Neşeli tavrını bozmayan ve aynı zamanda  ciddi duruşuyla dikkat çeken Başak kadınına önerimiz Calvin Klein Beuty.

Modern Görünümlü Terazi Kadını

Çevresine huzur veren  Terazi kadını büyüleyici bir doğallığa sahiptir. Kendinden emin ve zevkleriyle dikkat çeken dürüstlüğe önem veren  terazi kadınınına önerimiz Bvlgari Jasmin Noir.

Gizemli Akrep Kadını

Gizemli ve dinamik olan Akrep kadını zekasıyla dikkat çeker. Zaman zaman karamsardır. Özgüvenleri yüksek olan ve çevresine vakit ayırmayı seven  Akrep kadınına önerimiz   Ralp Lauren Romance.

Entellektüel Yay Kadını

Özgürlüğe olan düşkünlükleriyle dikkat çekerler. Yeni kültürler tanımaya her zaman açıktır. Yenilikçi ruhlarıyla her zaman dinamik olan  Yay kadınına önerimiz Paco Rabanne Ultraviolet.

Başarılı Oğlak Kadını

Sorumluluk sahibi ve güvenilir olan Oğlak kadını tam bir görev insanıdır. İşteki başarılarından dolayı gıpta edilecek kişilerdir  ve titizliğe önem verirler.  Oğlak kadınına önerimiz Calvin Klein Europhia

Pozitif Kova Kadını

İnatçı yapısıyla dikkat çeken Kova kadını aynı zamanda deneysel ve farklılıkları seven yaşantısını buna göre ayarlayan bir yapıya sahiptir. Kova kadınına önerimiz Armani Code Femme.

Sezgileriyle Hareket Eden Balık Kadını

En çekingen, en naif olan Balık kadınları enerjisini sudan alır. Suyun berraklığı ruhlarına yansır.  En uygun kokular çiçek kokularıdır her zaman doğallıktan yana olan Balık kadınına önerimiz Estee Lauder Pleasures.

 

Hakkında sach

Check Also

2014 En Şık Ve En Rahat Kombinler

Sokak şıklığından gece şıklığına kadar en güzel kombinleri sizin için araştırdık umarım beğenirsiniz (: 2014 …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
2014 İlkbahar Yaz Modası

2014 ilkbahar yaz modası bu yıl cıvıl cıvıl renkleri ve dikkat çekici aksesuarları misafir ediyor. …

Kapat