Anasayfa / Astroloji / Haftalık Burç Yorumları 06 Ocak 2012

Haftalık Burç Yorumları 06 Ocak 2012

Haftalık Burç Yorumları
Haftalık Burç Yorumları

Koç : geçmişinizle ilgili bi takım olaylar kafanızı meşgul edicek. öte yandan geleceğinizle ilgili kendinize daha net adımlar ediniceksiniz.
iş hayatınızda ise yoğun günler sizi  bekliyor.

Boğa : yakın çevrenizdeki bi takım insanları tekrar gözden gecirme zamanı. yaşadığınız olaylar bu duruma vesile olsa da, kendinizle ilgili
doğru kararlar almanız gerekiyor. kafanızı fazlaca mesgul edicek bir haftaya giriyorsunuz.

İkizler : alakasız insanlarla iletişim kurarken bir yandan da, yeni başlangıclar aklınızı karıştıracak. bu durumda kendinizi yanlız hissetmeyin,aileniz
ve iş arkadaşlarınız yanınızda olucak.

Yengeç : duygusal açıdan bir ikilem yaşıyacaksınız. bu ikilemi güvendiğiniz yakın çevreniz dışına cıkarmamalısınız. iş hayatınızda ise destek alıcağınız ve ileri vadede plan yapıcağınız bir hafta sizi bekliyor.

Aslan : önümüzdeki günlerde,bazı özel sorunlarınızı çözümlemek adına kendinize ayırdığınız zaman dilimi,sizin için oldukça faydalı olucak.maddi açıdan rahatladığınız bir sürece adım attınız.aile içi sorunlara daha dikkatli yaklaşmanız gerekiyor.

Başak : şu sıralar öz disiplininizle ilgili ufak sorunlar yaşıyabilirsiniz. tekrar kendi kariyerinize odaklanmanın faydasını görüceksiniz. duygusal yaşantınızda ise,biraz daha özverili olmalısınız.

Terazi : artık maddi anlamda geçmişte yaptığınız harcamaları düşünmenin size bir faydası yok. duygusal açıdan kendinizi kandırmaktan vazgeçmelisiniz. bu sıralar kendinizle ilgilenmeli,geleceğe yönelmelisiniz.

Akrep : kendi özgüveninizi yitirmek üzeresiniz. etrafınızda oldukca ilgi görmenize rağmen,siz inadınızla hareket ediyorsunuz. biraz kendi değerinizi anlamanın vakti geldi, hem kendinize karşı hem de online casino sevdiklerinize karşı biraz daha duyarlı olmalısınız.

Yay : bu hafta ruhsal olarak gergin bir süreç atlatıyorsunuz. kendinizi mutlu edicek şeylerle ilgilenmelisiniz. sosyal cevrenizle geciriceğiniz vakit,kendinizi daha iyi hissetmenize neden olucak.

Oğlak : sizin için yoğun bir dönem başlıyor. iş temponuz,sağlığınıza biraz dikkat etmenizi gerektiricek. duygusal hayatınızda ise, ilişkisi olanlar için yenilik,olmayanlar için ise yeni bir heyecan başlıyor. kısa süreli gerginlikleri kafanıza takmamalısınız.

Kova : ilişkinizle ilgili ufak sorunlar yaşıyabilirsiniz. genel olarak keyif alıcağınız bir dönem başlıyor. iş  ile ilgili,organize düşünmeniz gerekebilir .

Balık : uzun süreli ilişkilerinizin ardından zorlandığınız fakat reel olan durumlar sizi yenilikci düşünceye doğru iticek. duygusal hayatınızla ilgili ise, geleceğe dair planlar yapıcaksınız. iş ile ilgili fikirleriniz,dikkat cekmeye başlayacak.

by Açelya Atmaca

Hakkında sach

Check Also

Haftalık Burç Yorumları 30 Aralık 2011

Haftalık Burç Yorumları, Burç Yorumları, Burçlar, Burç Tarihleri by Açelya Atmaca Koç Burcu : bu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
DG-4111M-1931-8H Dolce & Gabbana
Güneş Gözlükleri

Güneş Gözlükleri 2012 Dolce & Gabbana Güneş Gözlükleri 2012 Modelleri

Kapat