Anasayfa / Genel / Kristen Stewart 2012 Cesur Gala Kıyafeti

Kristen Stewart 2012 Cesur Gala Kıyafeti

Kristen Stewart 2012 Cesur Gala KıyafetiTwilight filminin yıldızı Kristen Stewart 2012 yılında tarzında büyük bir değişiklik yaptı. Geçtiğimiz yıllarda stiliyle eleştirilen Stewart bu tepkilerden ders almış olmalı ki artık daha cesur ve iddialı kıyafetlerle adından çok söz ettiriyor.
Twilight Breaking Dawn Part 2`nin Londra ve Los Angeles galalarında Zuhair Murad imzalı kıyafetleriyle oldukça seksi görünen Stewart tercihlerinde her geçen gün daha da cesurlaşıyor. 2012 yılında geçtiğimiz senelere göre daha cesur davranan güzel oyuncu her seferinde şık olmayı başaramasa da en azından bu yolda iddialı adımlar atmaya çalışıyor.
Son günlerde Twilight serisinin son filmi için bir galadan diğerine geçen Stewart, Los Angeles ve Londra galalarında Zuhair Murad tasarımlarıyla göz kamaştırırken şu güne kadar giydiği en cesur iki kıyafetle de görüntülenmiş oldu. Los Angeles`daki nü tonundaki elbisesinde neredeyse içi gözüken oyuncu kıyafeti oldukça güzel taşımıştı. Filmin Londra galasında ise yine Zuhair Murad`tan siyah işlemeli bir tulum seçen Stewart, bir kez daha seksi bir görüntü sergiledi. Üst kısmında transparan detaylar baskın olan tulum moda camiası tarafından  çok beğenildi. Kırmızı halı görünümlerinde kıyafetlerinde cesur ve iddialı olan oyuncu saç ve makyajı ise daha doğal bırakarak iyi bir seçim yapmış oldu.
Kristen Stewart 2012 Cesur Gala KıyafetiKristen Stewart 2012 Cesur Gala Kıyafeti

Hakkında sach

Check Also

Gelin Saçı Örnekleri

Havanın yavaş yavaş ısınmaya başladığı bu günlerde evlilik ve düğün törenlerinin de yoğunlaştığı dönem olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Önceki yazıyı okuyun:
Miranda Kerr Mango
Mango nun Yeni Yüzü Miranda Kerr

Miranda Kerr, Kate Moss'tan sonra Mango'nun yeni yüzü oldu. Firmanın 2013 İlkbahar-Yaz kampanyasında yer alacak …

Kapat